У Вінниці на території технічного університету інспектори були надзвичайно вражені жахливим станом благоустрою. Фото

У Вінниці на території технічного університету інспектори були надзвичайно вражені жахливим станом благоустрою. Про це повідомляє Муніципальна варта. 

Сьогодні інспектори Муніципальної варти завітали до Вінницького Національного Технічного Університету та були надзвичайно вражені жахливим станом благоустрою на його території.
Справа у тому, що поблизу стадіону «Олімп», їдальні та корпусу університету настільки неприбрано, що складається враження, що це зовсім не навчальний заклад.

Також, у жахливому, занедбаному стані, виявилась земельна ділянка, яка знаходиться по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 7 і відноситься до цього ж ВУЗу. На привеликий жаль, тут інспектори не знайшли лише чистоти та порядку, адже територія всюди покрита густим прошарком опалого листя та гілля, різноманітним побутовим та випадковим сміттям, навколо сухий бур’ян та хащі чагарників.

За таку бездіяльність начальник господарського відділу ВНТУ, як відповідальна особа, яка має організаційно-розпорядчі повноваження і який не вжив заходів з прибирання зазначених територій, отримав одразу два протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Попередня публікаціяПідозрюваного у вчиненні «телефонних» шахрайств взяли під варту з можливістю внесення застави
Наступна публікаціяУ Вінниці на території технічного університету інспектори муніципальної варти побачили жахливий стан благоустрою. Фото