Сьогодні, 29 жовтня на Вінниччині коронавірус вперше виявлено у 202 осіб, зареєстровано 4 летальних випадки, повідомили на щоденному ранковому засіданні оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області директор Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Зайцева. За її інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 940 зразків.

Коронавірус вперше виявили у 202 осіб:

м. Вінниця – 91,

Тиврівський район – 15,

Гайський район – 14,

Вінницький район – 12,

Калинівський район – 9,

Хмільницький район – 9,

Літинський район – 8,

Липовецький район – 7,

Ямпільський район – 5,

Бершадський район – 4,

Тульчинський район – 4,

Іллінецький район – 3,

Козятинський район – 3,

Могилів-Подільський район – 3,

Немирівський район – 3,

Теплицький район – 3,

Шаргородський район – 3,

Барський район – 2,

Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тростянецький, Чечельницький райони – по 1 хворому.

Одужали 6084 особи, в тому числі 403 дитини та 730 медпрацівників. На даний час хворіє 3642 особи, з них – 119 дітей та 299 медпрацівників.

Всього в області зареєстровано 175 летальних випадків. За останню добу зареєстровано 4 летальних випадки.

У лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 102169 зразків. У результаті досліджень в 9901 випадках виявлений коронавірус.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, в опорних лікарнях області, станом на ранок 29 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 412 дорослих та 5 дітей, з підозрою на коронавірус – 662 дорослих та 24 дитини.

За останню добу захворіли 20 медпрацівників.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за умисне вбивство жмеринчанин засуджений на 14 років
Наступна публікаціяНа Вінниччині з початку року аудитори “знайшли” 68 мільйонів бюджетних коштів