Вінницькі аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 68 мільйонів гривень.

За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, впродовж січня-вересня 2020 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 68 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 26 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 85 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 24, у тому числі 2 особи звільнені із займаних посад.

До об’єктів контролю, якими допущені порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням сум субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 195 управлінських рішень. Від впровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму понад 42 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 100 млн грн.

Повідомляємо, що зателефонувавши на «телефон довіри», який функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Телефони довіри»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за добу коронавірус виявили у 202 людей, померли четверо
Наступна публікаціяВінницька “Нива” гратиме в 1/8 фіналу Кубку України 2 грудня у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я