Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 продемонстрували високі результати на міжнародній арені. У столиці Боснії і Герцеговини, місті Сараєво, завершилися одразу два престижні старти з тхеквондо (ВТФ): Клубний чемпіонат Європи (18–20 червня) та рейтинговий етап Кубку світу «Bosnia and Herzegovina Open» (21–22 червня).
Ці змагання зібрали колосальну кількість учасників — близько 2000 спортсменів із 447 команд, які представляли 55 країн світу. На доянги виходили найсильніші бійці планети: чемпіони та призери чемпіонатів Європи й світу, переможці Всесвітнього Гран-прі та Олімпійських ігор. Нашу громаду на турнірі представляла команда МДЮСШ № 2 під керівництвом тренерки Аліни Новинюк.
Срібло та бронза на «Bosnia and Herzegovina Open»
На етапі Кубку світу вінницькі спортсмени вперше виступали у нових для себе вагових категоріях, проте це не завадило їм піднятися на п’єдестал пошани у напружених поєдинках серед кадетів:
Роман Соловей виборов 2 місце та звання віцечемпіона у ваговій категорії до 61 кг.
Назар Василевський здобув 3 місце та бронзову нагороду у категорії понад 65 кг.
Єва Юхновська, хоч і залишилася цього разу без медалі, продемонструвала конкурентний бій та справжній бойовий характер у кожній сутичці.
Цінний досвід та європейські перспективи
На Клубному чемпіонаті Європи вінничанам не вдалося завоювати нагороди, проте вони провели надважливі зустрічі з топовими представниками Хорватії, Туреччини, Сербії та України. Як зазначає тренерський штаб, участь у стартах такого рівня дозволила спортсменам набрати важливі рейтингові бали та зміцнити позиції у відборі до національної збірної України для подальшої участі у чемпіонаті Європи серед кадетів.
«Головний підсумок цих змагань – це не лише здобутки, а й міжнародний досвід, який формує спортивну витривалість і готовність до майбутніх великих стартів», – підкреслила тренерка МДЮСШ №2 Аліна Новинюк.






