Завдяки ініціативі та підтримці народного депутата Миколи Кучера українські захисники отримали ще один засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ), який уже працює на передовій. Військові повідомили, що пристрій доставлено, встановлено на автомобіль та активно використовується для протидії ворожим дронам. Відеозвернення оприлюднив на своїй сторінці у фейсбуці сам народний депутат.
“Миколо Івановичу, нарешті дійшов ваш РЕБ до нас, вже встановили на авто, дякуємо вам велике. Працюємо, нищимо ворога разом. Слава Україні!”, — поділилися військові у відеозверненні.
Микола Кучер у своєму дописі подякував захисникам за службу та наголосив, що РЕБ — це справжній щит на полі бою, особливо в умовах масового застосування дронів.
«РЕБ — це щит від дронів. Ще один уже на фронті — дякуємо всім, хто захищає!» — написав народний депутат.
Такі ініціативи вкотре підтверджують: підтримка армії — спільна справа кожного.