За минулу добу, 9 лютого, на Вінниччині зафіксовано 15 пожеж, з яких 11 сталися на відкритих територіях. Попри морозну погоду, в області масово почали горіти екосистеми. Загальна площа вигорілого ґрунту склала понад 6,5 гектарів.

Наймасштабніша пожежа охопила 2 гектари землі поблизу села Михайлівка Вороновицької громади у Вінницькому районі. Також займання відкритих територій зафіксовано у Вінницькому, Жмеринському, Хмільницькому, Тульчинському районах та в самому місті Вінниця.

Крім того, рятувальники ліквідували загоряння двох автомобілів у селі Зарванці Якушинецької громади Вінницького району. Наразі встановлюються причини займання транспортних засобів.

Ще одна пожежа сталася в місті Могилів-Подільський – там горіло біля димаря в приватному житловому будинку на площі 4 кв. м. Причиною займання стала несправність пічного опалення.

На щастя, у всіх випадках обійшлося без постраждалих.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, зокрема уникати спалювання сухої рослинності, що може призвести до масштабних займань.

 

Попередня публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні ремонтують мережі
Наступна публікаціяВиготовлення свічок до свята: майстер-клас у креативному просторі «Level 80»