А що цікавого відбулося впродовж дня?

Шарль Мішель
Шарль Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель вирішив скоротити свій візит до Пекіна через ризики, пов’язані з погрозами прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана зірвати саміт лідерів Євросоюзу, запланований на 14-15 грудня.

 Про це пише Politico з посиланням на офіційного представника ЄС  у вівторок.

 За словами джерела, Мішель їде до Китаю на перший з 2019 року саміт ЄС-Китай, але передбачається, що повернеться до Брюсселя раніше − після першого дня зустрічей у четвер, − “щоб продовжити обговорення з лідерами щодо подальших дій”.

Члени Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки обговорюють запровадження механізмів демобілізації з військової служби.

Про це повідомив нардеп від «слуг народу», представник президента у ВР Федір Веніславський під час брифінгу у вівторок.

За його словами, це найбільш складні питання, які обговорюються на рівні комітету. Були пропозиції визначити, після завершення якого строку військової служби за мобілізацією громадянин матиме право бути звільненим за демобілізацією.

На сході окупованого Криму під ранок 5 грудня лунали вибухи: імовірно, два БПЛА атакували нафтобазу у Феодосії – але були збиті.

Про це 5 грудня повідомив російський Telegram-кана “Baza”та Telegram-канал “Крымский ветер».

За даними “Бази”, безпілотники спробували атакувати нафтобазу в Криму. Спроба атаки сталася близько 5-ї ранку (4-ї за Києвом). У бік нафтобази “Морський Нафтовий термінал” летіло два безпілотники

Попередня публікаціяВінницькі Екологи анонсували операцію “Новорічна Ялинка”
Наступна публікаціяПохмуро, але без опадів: погода у Вінниці на сьогодні, 6 грудня