Перший день зими у Вінниці розпочнеться особливо — атмосферним концертом «Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен». Це вечір, який обіцяє стати справжньою музичною подією сезону та подарувати слухачам теплі емоції у передзимовому настрої.

Музика, що лікує серце і надихає душу

Зала театру ім. Садовського 1 грудня о 19:00 наповниться мерехтінням сотень свічок. У тиші перед першими акордами народиться особлива атмосфера, у якій віртуозне виконання і мелодії неокласики огорнуть кожного присутнього.

Гості концерту зможуть зупинити ритм щоденних турбот, відчути себе і дозволити нотам повести у подорож крізь емоції — від ностальгії до світлої радості. Ейнауді та Тірсен створюють музику, яка говорить мовою спогадів, мрій і найщиріших почуттів.

Організатори додають:
«Кожна композиція — як власна історія, кожна нота — як подих. Це буде магічний вечір, коли час завмирає, і залишаються лише світло, звук і краса».

Віртуоз за роялем — Слава Дніпровський

На сцені для вінничан виступить піаніст-віртуоз Слава Дніпровський. Саме він відкриє двері у музичний світ двох титанів сучасної неокласики — італійця Людовіко Ейнауді та французького композитора й мультиінструменталіста Яна Тірсена.

Їх композиції неодноразово ставали основою саундтреків до всесвітньовідомих фільмів.
Мелодії, що підкорили мільйони, можна почути у таких стрічках як:

  • «1+1» («Недоторканні»)

  • «Амелі»

  • «Земля кочовиків»

У Вінниці ця музика звучатиме особливо — у сяйві свічок, що створює відчуття камерності, тепла та магії.

Квитки доступні за посиланням:
https://afisha.vn.ua/events/muzyka-pry-svichkakh-lyudoviko-eynaudi-ta-yan-tirsen-1

1 грудня о 19:00 у театрі ім. Садовського відбудеться чарівний концерт «Музика при свічках: хіти Людовіко Ейнауді та Яна Тірсена».
Це буде вечір, наповнений красою, світлом і незабутніми емоціями.

Попередня публікаціяВінниця значно пришвидшила темпи зведення новобудов порівняно з 2024 роком
Наступна публікаціяЯк спекти справжню калиту вдома