Наприкінці серпня у Бучі відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів із 17 областей країни.

Серед найсильніших бійців відзначалася представниця Вінниччини Яна Шелемба, яка впевнено виборола перемогу у своїй ваговій категорії. За високі спортивні результати дівчина отримала чемпіонський пояс Кубку України.

На турнірі були присутні голова СБУ Василь Малюк та абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, які привітали учасників і підтримали спортсменів.

📌 Довідка:
Яна Шелемба родом із селища Ілляшівка Тростянецької громади. Свій спортивний шлях розпочала у клубі «Ілля Муромець», нині тренується в Клубі бойових мистецтв «Гепард» (м. Тульчин) та здобуває освіту у Вінниці.





