Нещодавно в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед дітей та молоді. Збірна Вінницької області, до складу якої входили вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, показала чудові результати на змаганнях. Наші юні спортсмени повернулися додому з трьома золотими, чотирма срібними та двома бронзовими медалями. Це дозволило їм посісти третє місце в командному заліку у швидкій програмі та четверте – в класичній.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Дворазовою чемпіонкою України стала вихованка вінницької школи Мар’яна Мирошниченко. Вона здобула перемогу в класичній та швидкій грі у категорії до 8 років серед дівчат, а також срібло в блискавичній грі.

Анна Сас показала найкращий результат серед дівчат до 10 років. Вона здобула золото у швидкій грі та срібло в класичній.

Серед хлопчиків до 8 років Сергій Мазур завоював срібло у швидкій грі та бронзу в блискавичній.

Підготовкою цих юних спортсменів займався тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Микола Леонов.

Дев’ять медалей завоювали вінничани на чемпіонаті України з шашок.

“Усі ці нагороди – результат наполегливих тренувань наших дітей. Ми також дякуємо їхнім батькам і спортивному комітету за підтримку, яка дозволила нам взяти участь у змаганнях,” – зазначив тренер.

Його колега Дмитро Мироненко підготував ще одного призера. Павло Жолоб здобув срібло у швидкій грі та бронзу в блискавичній у категорії до 19 років.

“Загалом у змаганнях взяли участь сто спортсменів, які представляли 11 обласних збірних. Наші юні спортсмени показали чудовий результат. Вітаємо їх та їхніх тренерів із вдалим виступом на чемпіонаті України,” – сказав директор Вінницької міської ДЮСШ № 6 Микола Боднар.

Попередня публікаціяПоради з написання мотиваційного листа для вступу до університету
Наступна публікаціяУ Вінниці нагальна потреба трьох груп донорської крові