Іван Лавренюк, житель Вінниці, став членом Національної збірної України, яка представлятиме країну на Іграх Нескорених 2025 року в Канаді. Про це повідомила Перший заступник Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

“Іван – солдат Збройних Сил України, військовослужбовець. Він отримав поранення у березні 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Очеретине, Донецької області”, – зазначила Наталя Заболотна.

У відбіркових змаганнях, що визначали склад Національної збірної, взяли участь 329 військових та ветеранів з різних регіонів України, з яких 11 представників були з Вінницької області.

“Ми пишаємося нашим спортсменом та віримо у його перемогу. Вболіватимемо за Івана у лютому 2025 року”, – підкреслила Наталя Заболотна.

Ігри Нескорених – це міжнародні спортивні змагання для військових та ветеранів, які зазнали поранень, травм або захворювань під час виконання службових обов’язків. Змагання спрямовані на підтримку морального духу та реабілітацію учасників через спорт.

Попередня публікаціяНа Вінниччині у селі Гриненки відкрили Алею слави на честь загиблого військовослужбовця Миколи Войчишена
Наступна публікаціяВійськові та державні службовці Вінницького обласного ТЦК та СП здали кров для порятунку поранених захисників