У рідному селі Гриненки, що входить до складу Брацлавської громади на Вінниччині, відкрили Алею слави на честь загиблого військовослужбовця Миколи Войчишена. Він героїчно загинув у бою в місті Сєвєродонецьк та був посмертно нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Про це повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація.

«Пам’ятаймо подвиг кожного воїна, який віддав життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі! Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Імена новітніх героїв Батьківщини не мають бути забутими. Допоки ми пам’ятаємо про них – вони живі. Бо надважливо пам’ятати імена, обличчя та історії кожного загиблого», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні в селі Гриненки було урочисто відкрито Алею слави, прикрашену портретом загиблого односельця Миколи Васильовича Войчишена. В заході взяли участь родина загиблого героя, мешканці старостинського округу, керівництво району та громади, а також духовенство.

Церемонія відкриття розпочалася з виконання Державного Гімну України. Присутні вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя заради спасіння України та миру на нашій землі, хвилиною скорботного мовчання.

Ця Алея слави стане постійним нагадуванням про героїчні вчинки наших захисників, які віддали своє життя заради вільного і мирного майбутнього України.

Попередня публікаціяУ Вінниці 9 підстанцій назвали на честь загиблих героїв-енергетиків
Наступна публікаціяВінничанин Іван Лавренюк увійшов до Національної збірної для участі в Іграх Нескорених 2025 у Канаді