Кулінарний хаб — це центр для підвищення кваліфікації кухарів у закладах загальної середньої освіти області, який буде розміщений у закладі професійної освіти. Такий хаб планують створити у Комаргородському вищому професійному училищі, що спеціалізується на підготовці фахівців у галузі “Кухар. Кулінар”.

Про це повідомили на сайті Вінницької ОВА.

У цьому училищі вже є сучасна матеріально-технічна база, включаючи нову лабораторію “Кухарів” з сучасним обладнанням, яка легко адаптується для безбар’єрного доступу. Це надає можливість людям з інвалідністю брати участь у програмах підвищення кваліфікації.

Запровадження проєкту планується до 31 грудня 2024 року, а також планується проведення регіонального навчання на базі “Кулінарного хабу” для майстрів виробничого навчання.

Наталя Заболотна висловила подяку директорові Комаргородського вищого професійного училища Михайлові Ковальчуку за його готовність до змін та розвиток закладу.

“Створення Кулінарного хабу є важливим етапом у реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування до 2027 року”, — підсумувала Наталя Заболотна.

Попередня публікаціяМагнітні бурі: чого очікувати від сонячної активності 4-6 липня
Наступна публікація“Ведмеді Джуніор” отримали міні-грант для розвитку футбольної команди