29 червня, «Гайворонський експрес» запрошує на захопливу екскурсію «Подорож у минуле міста залізничників». З метою урізноманітнення програми туристичних поїздок, відбудеться аж дві мандрівки: теплотяжний ретро-тур вузькоколійкою і поїздка з паровозом широкої колії за маршрутом Гайворон — Зятківці.

Мандрівка вузькоколійкою складатиметься з двох частин: поїздка за маршрутом Гайворон – Хащувате і зворотно, другий рейс сполученням Гайворон – Устя – Гайворон.

У складі поїзда: два вузькоколійних тепловози — серії ТУ2 і ТУ7А (в голові та хвості), 4 пасажирські вагони серії ПВ-40, 3 вантажні платформи та вагон-цистерна.

Туристичний поїзд широкої колії курсуватиме за маршрутом Гайворон – Зятківці у складі паровоза Ер798-71 та 4 пасажирських вагонів.

Традиційно, на учасників мандрівки чекатимуть культурно-мистецькі заходи, благодійний ярмарок зі збором коштів на ЗСУ на ст. Гайворон, традиційний гарячий обід на березі мальовничого Південного Бугу та багато іншого.

Квитки на ретро-поїзд вже доступні у мобільному застосунку Укрзалізниці, на сайті та в чат-ботах Укрзалізниці та в касах вокзалів.

Вартість квитка на ретро-поїзд в одному напрямку — 135 грн для дорослого та 102 грн для дітей до 14 років.

Попередня публікаціяЗавтра у Вінниці відбудеться фестиваль «Живий Вогонь». Програма
Наступна публікаціяУ Вінниці проведуть відкритий турнір з баскетболу