У Вінниці розпочався щорічний конкурс найкращого читача для дітей

У Вінниці розпочався річний конкурс «Літо з книгою: найкращий читач», який організовує Вінницька міська централізована бібліотечна система. Ця ініціатива спрямована на підвищення інтересу дітей до читання, розвиток літературного смаку та навичок роботи з книгою. Участь у конкурсі відкрита для дітей віком від 7 до 14 років, а переможцем стане той, хто за літній період прочитає найбільшу кількість книг.

За словами директорки ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олени Заквацької, мета конкурсу полягає у тому, щоб підтримати інтерес до читання серед дітей під час літніх канікул.

Конкурс триватиме протягом усього літа і охоплюватиме всі відділи бібліотечної системи. Учні 1-4 класів повинні прочитати принаймні 20 книг, а учні 5-8 класів – не менше 10, при цьому книги, що входять до шкільної програми, не враховуються. Оцінка учасників буде проводитися не лише за кількістю прочитаних книг, а й за якість їх сприйняття через бесіди з бібліотекарями.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні, у Всеукраїнський день бібліотек. Переможці отримають подарунки та подяки від книгозбірні, користувачами якої є, і отримають звання «Найкращий читач літа – 2024».

Олена Заквацька закликає всіх маленьких читачів долучитися до конкурсу та провести літо з улюбленими книгами, запрошуючи їх в бібліотеки Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

Попередня публікаціяЛікарні Вінниччини отримають генератори для безперебійної роботи у блекаут
Наступна публікаціяНа Вінниччині знайдено унікальні єврейські фрески