Лікарні Вінниччини отримають генератори для безперебійної роботи у блекаут

Завдяки спільному проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» закуплено 78 генераторів потужністю 16 кВт для забезпечення безперебійної роботи медичних закладів у разі можливих відключень електроенергії.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Генератори призначені для лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, медичних центрів соціально значущих хвороб, центрів медико-соціальної реабілітації, центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичних центрів тощо.

Обладнання буде розподілено у Вінницьку, Дніпропетровську, Волинську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Харківську, Львівську, Кіровоградську, Житомирську, Хмельницьку, Черкаську та Чернівецьку області.

В умовах постійних атак та обстрілів росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення медичних закладів генераторами дозволить їм працювати безперебійно в будь-яких критичних ситуаціях. Ці генератори автоматично включатимуться у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу, забезпечуючи повноцінну роботу медзакладів.

Постачання обладнання здійснюється відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом наразі в українських медичних закладах нараховується 11 262 генератори, які автоматично спрацьовують у разі надзвичайної ситуації.

Попередня публікаціяЛьотчику-штурману з Вінниччини (посмертно) присвоїли Орден Богдана Хмельницького
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочався щорічний конкурс найкращого читача для дітей