У неділю, 16 червня, о 19:00 у театрі ім. Садовського відбудеться особлива подія – великий поетичний вечір легендарного сучасного українського письменника Юрія Іздрика. На глядачів чекає унікальна програма з нових і найкращих творів автора, атмосфера щирості та незабутні враження.

Юрія Іздрика називають культовим автором, а його вірші – просоченими життєвою мудрістю та неповторною філософією. Поезія Іздрика наповнена полум’яними емоціями та неймовірною магією слів, яку глядачі зможуть відчути на вечорі-концерті у Вінниці. Це буде чесно, глибоко і чуттєво – так, як це вміє робити лише Іздрик.

“І коли вже довкола пахне війною. І вже розгораються перші битви. Говори зі мною! Говори зі мною! Бо словом також можна любити…”

Поезія Іздрика має особливий оптичний ефект наближення до самої зіниці ока. Вона настільки близька, що ви опиняєтеся всередині вірша, всередині життя поета чи ліричного героя і проживаєте його як своє власне. Саме в цьому полягає феномен Іздрика. Він може бути тонально різним – пронизливо ліричним чи жорстко іронічним, але завжди залишається рідним, своїм, тобою віддзеркаленим.

Окрім віршів, Юрій Іздрик представить свої колажі. Ці “інші речі” проступають у словах і малюнках, творячи тіло однієї єдиної речі – книжки, як артефакту життя.

В Україні є багато чудових поетів, але Іздрик виділяється своєю здатністю збирати неймовірні аудиторії. Видавці зазначають: “Коли видаєш його поезію, вона одразу в кілька разів краще продається, ніж інші”. У цьому і полягає загадка його харизми.

Поезія Іздрика – це відкрита розмова про життя, стосунки, людські думки. Його відвертість підкуповує і захоплює, створюючи справжній діалог з читачем.

Не пропустіть цю унікальну можливість відчути магію поезії Юрія Іздрика!

Попередня публікаціяПравила написані кров’ю: Бойовий медик бригади «Червона Калина». Відео
Наступна публікаціяДводенний легкоатлетичний марафон у Вінниці: Відкритий чемпіонат міста зібрав найкращих спортсменів