У Вінниці протягом двох днів відбувся Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед дорослих. На стадіоні Центрального парку імені Миколи Леонтовича змагалися 95 спортсменів, демонструючи свою майстерність у бігу, стрибках і штовханні ядра, щоб досягти найкращих результатів та здобути перемогу.

Тренер-викладач з легкої атлетики Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Андрій Москвін зазначив, що крім вінничан, у змаганнях брали участь спортсмени з Немирівської, Іллінецької, Жмеринської громад та міста Суми. Вони змагалися на різних дистанціях з бігу, стрибали в довжину та висоту, штовхали ядро.

«Завдяки підтримці міського спорткомітету у Вінниці активно проводяться змагання для дітей та молоді. Після таких заходів до наших закладів приходять займатися юні спортсмени. Легка атлетика – це не лише про фізичний розвиток, а й формування характеру, витривалості та командного духу. Ми пишаємося нашими молодими атлетами і вдячні за можливість розвивати їхні таланти», – каже Андрій Москвін.

Окрім захопливих змагань з легкої атлетики, глядачів порадував показовий виступ вихованок відділення художньої гімнастики спортивної школи №1, які продемонстрували свою майстерність та грацію у номері «Жовто-блакитне небо».

Попередня публікаціяЮрій Іздрик з великим поетичним вечором у Вінниці
Наступна публікаціяМедсестра з Козятина Катерина Коломійчук отримала звання почесного донора