Зберегти смак і кольори спекотного літа на довше – мрія багатьох. Сьогодні ми розкажемо вам про простий спосіб, який дозволить зберегти шматочок цього літа для холодних осінніх вечорів, навіть якщо ви не любите готувати чи класичні методи консервації. Наливка з полуницею – це простий рецепт, який потребує лише чотирьох доступних інгредієнтів.

ІНГРЕДІЄНТИ

КРОК 1
Замочіть 1 кг полуниці у мисці з чистою водою. Видаліть хвостики, переберіть ягоди та ретельно промийте їх ще раз.

КРОК 2
Розріжте ягоди навпіл та викладіть у 3-літрову банку. Додайте 300 г цукру, 1 л горілки, 800 мл води. Перемішайте та закрийте горлечко марлею, згорнутою в кілька шарів. Закріпіть марлю на горлі банки за допомогою нитки або канцелярської гумки.

КРОК 3
Поставте банку у темне прохолодне місце та настоюйте щонайменше 1 місяць, а краще 2 місяці. Періодично перемішуйте вміст банки. Коли наливка буде готова, процідіть напій крізь марлю або сито та розлийте у пляшки.

Ми приготували наливку з додаванням горілки, і як тільки напій буде готовим, ви можете зберігати його цілий рік. Рекомендуємо розлити наливку у скляні пляшки, але для короткострокового зберігання підійдуть і пластикові.

Попередня публікаціяПоради зірок на сьогодні: Як досягти гармонії та балансу
Наступна публікаціяЯк один келих вина може спричинити серйозні захворювання