На Всеукраїнських змаганнях серед юнаків і юніорів, представники Вінниці здобули два перші місця, друге і третє.
Чемпіонат України зі спортивного і бойового самбо відбувся у Тернополі, де юні спортсмени з Вінниччини вразили чотири призові позиції на національному рівні.
Про це інформує віцепрезидент Вінницької обласної Федерації з самбо Ярослав Калетюк.
«У змаганнях серед юнаків і юніорів, вінничани вибороли два перших місця, друге і третє. «Золото» на чемпіонаті України здобули Малюта Оксана з Вінниці та Вадим Білоус. Вадим – з Іллінців, його тренери – Артем Горбатюк та Стас Герасимчук, який до речі зараз служить в ЗСУ.
Срібну медаль чемпіонату України виборола Ольга Малюта, вихованка вінницької МДЮСШ №5. Тренером срібної призерки та її сестри Оксани, яка виборола «золото», є Олег Бузовський.
Бронзову медаль на змаганнях здобув Безп’ятчук Богдан», – повідомив Ярослав Калетюк.
Вітаємо спортсменів і тренерів з відмінним результатом.