Сьогодні на Вінниччині можуть застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії протягом усієї доби. Аналогічна ситуація і в решті регіонів України.

Так, за повідомленням “Вінницяобленерго”, протягом 4 червня графіки погодинних відключень діятимуть з опівночі і до кінця доби.

Також, за повідомленням “Укренерго” дефіцит в енергосистемі України прогнозується впродовж усієї доби, і його обсяг буде вищим, ніж учора.

– Причина – зростання споживання через спеку і зниження обсягів імпорту. Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00:00 до 24:00. При перевищенні лімітів обленерго будуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень, – вказують в “Укренерго”.

Де шукати інформацію про відключення

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: “Viber” та “Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Попередня публікаціяНа Скіфських валах поблизу Немирова відбувся MITHOGENESIS 2024
Наступна публікаціяДо уваги водіїв: на 600-річчя встановили додаткові заборонні знаки