Сергій Горобець, мешканець села Капустяни Тростянецької громади, був удостоєний почесного нагрудного знака «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України. Молодший сержант, який воює з 2022 року, отримав цю відзнаку за свою відданість і мужність на полі бою.
Цю новину повідомила голова Тростянецької селищної ради Людмила Червонецька. Вона зазначила, що 32-річний Сергій Валентинович Горобець є командиром бойової машини військової частини А1126 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Він захищав Україну на Запорізькому, Донецькому, Луганському та Харківському напрямках.
“Вітаємо нашого Захисника з нагородою!” – написала Людмила Червонецька, висловлюючи вдячність і гордість за відвагу Сергія.
“Сергій Горобець добровільно приєднався до лав Збройних Сил України влітку 2022 року, щоб боронити свою Батьківщину від окупантів. Його відданість і героїзм є прикладом для всіх нас”, – йдеться в повідомленні.