31 травня комунальні служби Вінниці продовжують свою роботу у звичному режимі, забезпечуючи місто необхідними послугами та проводячи планові ремонти. Цілодобова варта інформує про поточні роботи і можливі незручності для мешканців міста.
Водопостачання
Сьогодні бригади облводоканалу здійснюють ремонт водогонів за наступними адресами:
- вул. Київська, 136
- вул. М. Малишенка, 1
Водопостачання буде відновлено найближчим часом, після завершення ремонтних робіт.
Електропостачання
Вінницькі міські електромережі повідомляють про тимчасові відключення електроенергії на деяких вулицях міста. Це пов’язано з плановими роботами на мережах. Відключення світла очікуються на наступних вулицях:
- І. Виговського
- Гетьмана Сагайдачного
- П. Дорошенка
- Д. Нечая
- Степова
- Л. Ратушної, 82-156
- А. Кримського, 58-64
- Академіка Заболотного
- пров. М. Амосова
- пров. Середній