Канадсько-Українська фундація (Canada-Ukraine Foundation) передала Україні 10 машин швидкої медичної допомоги класу С Ford Transit 2023 року випуску, спеціально обладнаних для транспортування важкохворих пацієнтів.

Ці машини мають повну комплектацію та необхідне медичне обладнання.

«В умовах постійних обстрілів та руйнувань медичної інфраструктури з боку ворожої армії ми робимо все можливе для забезпечення медичної допомоги нашим пацієнтам. Ефективна робота служб екстреної медичної допомоги є критично важливою для збереження життя та здоров’я багатьох людей. Дякую всім партнерам, які допомагають підтримувати роботу “екстренки” та оновлювати автопарк, що часто стає мішенню для ворога. Ці десять “швидких” класу С, закуплені завдяки пожертвам громадян Канади, оснащені всім необхідним для транспортування важкохворих пацієнтів і підсилять центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у семи областях України», — сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Міністерство охорони здоров’я України використає ці автомобілі для розбудови національної системи медицини катастроф.

«Швидкі» вже розподілені між центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Закарпатської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Херсонської та Хмельницької областей.

Проєкт реалізовано за пожертви громадян Канади.

«Велика вдячність усім громадянам Канади та людям, які постійно або тимчасово проживають у Канаді. Своїми діями та фінансовими пожертвами ви підтримуєте Україну в цей складний час. Ваш внесок робить нас сильнішими разом!» — зазначила Почесний консул Канади Оксана А. Винницька-Юсипович.

Загалом, за період воєнного стану Канадсько-Українська фундація передала для потреб охорони здоров’я 24 автомобілі, 100 апаратів штучної вентиляції легенів та медичні вироби для закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, що за період повномасштабної війни в Україні було знищено 261, пошкоджено 165 та викрадено 125 автомобілів швидкої допомоги.

Попередня публікаціяХто з вінничан сьогодні сидітиме без світла та води. Адреси
Наступна публікація«Родинна колиска захисника»: Ветерани діляться досвідом ментального відновлення на Черкащині