Вінничани здобули 15 особистих та 50 командних медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації, посівши третє місце в загальнокомандному заліку серед десяти областей.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Змагання проходили у місті Луцьк з 23 по 26 травня. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли 15 особистих та 50 командних медалей у чотирьох видах програм.

“Після цього чемпіонату сформована збірна команда України, яка змагатиметься на чемпіонаті світу серед юнаків до 16 років через місяць. Четверо вихованців ВМДЮСШ №2 отримали право представляти нашу країну. Наполегливі тренування та воля до перемоги сприяли досягненню бажаного результату, а тренерському штабу вдалося грамотно спланувати тренувальний процес. Попереду ще чимало змагань, до яких команда наполегливо готуватиметься,” – розповів Заслужений тренер України, старший тренер ВМДЮСШ №2 Сергій Зеленський.

Чемпіонами України серед вінничан стали:

• Аліна Солоненко (дорослі, еліта Ж20),
  • Олександр Богуславський та Олексій Гнатюк (юнаки до 14 років, Ч14),
  • Володимир Конончук (юнаки до 12 років, Ч12).

Призери чемпіонату:

• Володимир Конончук (юнаки до 12 років, Ч12) – додав до “золота” ще й “срібло”,
  • Володимир Богуславський (юнаки до 14 років, Ч14) – тричі посів друге місце,
  • Володимир Ляхович та Богдан Філоненко (юніори до 19 років, Ч19) – треті місця.

Серед дорослих:

• Олександр Марчук (еліта Ч20) – “срібло”,
  • Віра Владімірова (еліта Ж20) – “бронза”,
  • Аліна Солоненко (еліта Ж20) – “золото” і “бронза”.

Серед дівчат до 14 років (Ж14) Марія Кіча фінішувала третьою, а серед юніорок до 19 років (Ж19) Уляна Пізюк посіла друге місце.

Попередня публікаціяУ Вінниці оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії
Наступна публікаціяВінничани передали автівку мінометникам 123-ї окремої бригади ТРО