У культурно-мистецькому та просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) незабаром відбудеться відкриття виставки, присвяченої творчості двох художників — визнаного майстра Михайла Бабія та його онука, молодого художника Андрія Бабія.

Ця виставка має особливий зв’язок з університетом, оскільки саме Андрій, що є студентом факультету машинобудування, представляє молоде покоління художників.

Експозиція є продовженням мистецького проєкту, який було започатковано Вінницькою дитячою художньою школою у 2017 році. Його сутність полягає в наочному відтворенні спадкоємності мистецьких традицій в межах однієї родини. Михайло Бабій та його онук Андрій були одними з перших, хто представив свій творчий набуток в такому форматі у виставковій залі ВДХШ. На той час Андрій був учнем випускного класу школи, а тепер він є студентом другого курсу ВНТУ. Отже, можна сказати, що проєкт «мандрує» разом з ним.

В експозиції виставки представлено полотна митців, створені переважно в останні роки. Роботи стилістично різні, але певна внутрішня спорідненість образного мислення відчувається не зважаючи на вікову різницю, – розповідає Олена Гречановська, яка очолює центр.

Відкриття виставки “Мистецькі династії. Спадкоємність поколінь” (живопис, графіка) заплановане на 28 травня 2024 року о 12:00 у аудиторії 2262.

Попередня публікаціяВажливий крок: у Вінницькому притулку для тварин запрацювала кінологиня
Наступна публікаціяНовий український правопис вступає в дію