Від цього тижня багато буде інакше. З одного боку, з’явиться хоч якась визначеність із найбільш бентежливих питань, але з іншого боку, від усвідомлення того, що відбувається, виникає відчуття розчарування. Головне, що дозволить триматися на плаву, – розуміти свій вектор руху та користуватися тим, що маєте.

ОВЕН

Доведеться навести лад у всіх аспектах свого життя – у роботі, коханні, творчих проєктах. Настав час зміцнити свої позиції в усіх напрямах. Але наберіться терпіння, адже не все йтиме так, як ви задумали. Це дуже продуктивний час, особливо для творчих занять. Намагайтеся приймати все, що відбувається, як належне, щоб зберегти своє душевне здоров’я. Стійкість та витримка обов’язково окупляться: вже до осені ви зможете відсвяткувати перемогу.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень принесе важливі трансформаційні події у професійну сферу. Спочатку це може виглядати як справжня катастрофа – звільнення, безробіття, конфлікти, банкрутство. Однак не поспішайте впадати у відчай: все найцікавіше тільки починається — старе руйнується, нове будується. Це відповідний час, щоб зайнятися питаннями оптимізації, інтеграцією цифрових технологій у робочий процес, зміцненням партнерства із закордонними колегами.

БЛИЗНЮКИ

Від перших днів тижня ви відчуєте, як настрій стрімко змінюється на краще. З’явиться шанс вдало вкластися в нерухомість, землю, офіси, склади та інше. Наймані працівники і держслужбовці серйозно замисляться про зміну місця, але не варто поспішати, якщо немає подушки безпеки. Можливо, варто здобути другу вищу освіту або пройти курси та освоїти нову спеціальність. Різні погляди на матеріальні питання стануть каменем спотикання з партнерами та колегами.

РАК

Дивним чином вам вдається зберігати спокій і навіть психологічно зцілювати оточення. Це час романтики та сімейного добробуту. У багатьох міцних сім’ях з’являться діти чи онуки. У фінансовому плані тиждень буде без потрясінь; якщо планували великі закупи або вкладення, можна робити це сміливо. Саме зараз у вашому полі зору з’являться найвигідніші варіанти. Можливий прибуток від операцій із нерухомістю, а в деяких випадках і отримання спадщини.

ЛЕВ

У багатьох представників вашого знака головні події цього тижня відбудуться саме в роботі. З одного боку, звужуються можливості доходу, але з іншого – це цікавий період: з’являються нові знайомства, те, що відбувається навколо, підштовхує до глибокого аналізу та пошуку відповідей. Добровільні самообмеження можуть бути корисними. Ваша фізична та інтелектуальна активність зараз дозволить зав’язати потрібні зв’язки, які допоможуть знайти нові джерела заробітку.

ДІВА

На порядку денному – будівництво, великий ремонт, придбання будинку, квартири, дачі. Можливий переїзд, еміграція або повернення на батьківщину. Можуть виникнути проблеми з дітьми, але ви зможете їх вирішити. Який вигляд вони матимуть, загалом передбачити неможливо, але привід для занепокоєння знайдеться. У всіх випадках на потреби дітей можуть йти значні суми. Закоханих можуть розділяти різні інтереси, захоплення, погляди на взаємини та різні системи цінностей.

ТЕРЕЗИ

Тиждень щасливих подій для більшості пар. Це період старанної праці та цілком заслуженого щастя. Ті, хто планує переїзд до іншого міста або країни, будуть близькі до здійснення мрії. Романтичний і безтурботний період, однак, якщо кохання і гроші пов’язані, взаємні претензії щодо фінансів можуть стати причиною розлучення. Можливі серйозні розбіжності між одруженими партнерами через вибір житла або оформлення різних документів.

СКОРПІОН

Витрати перевищуватимуть доходи. Обставини, що стрімко змінюються, змусять вас швидко реагувати на кризу. Вам доведеться багато чого змінити на професійній ниві, будьте готові до важких рішень та максимальної відповідальності. Напружена атмосфера в колективі додасть втоми, а застій у бізнесі вимагатиме терплячого очікування. Однак, якщо ви проявите себе яскраво, нестандартно і свіжо, то зможете трансформувати ситуацію на краще.

СТРІЛЕЦЬ

Тиждень розділений між домом і роботою, бізнесом і дітьми, навчанням і коханою людиною. Головна проблема – брак інвестицій та фінансова залежність від інших. Клієнтів може бути мало, але ваші сталі споживачі залишаться з вами. Тиждень принесе нові плани, які надалі будуть реалізовані.

КОЗОРІГ

Це важливий, але неоднозначний період. Закохані можуть бути надто емоційними та квапливими. Ревнощі та образи можуть зіпсувати романтичний настрій, тому наберіться терпіння і не поспішайте рвати стосунки. Сімейним Козерогам не доведеться нудьгувати: побутові клопоти та турботи про дітей поглинуть вас.

ВОДОЛІЙ

Ваші доходи пов’язані з минулими зусиллями. Потрібно серйозно працювати, щоб отримати прибуток. Час для заробітків через Інтернет. В особистому житті очікуються зустрічі з благородними людьми, укладення шлюбу та радість у партнерстві. Тому якщо в роботі не все гладко, новий роман або подорож – найкраща інвестиція.

РИБИ

Період буде динамічним, але напруженим. Труднощі з просуванням послуг компанії на міжнародному рівні, співпраця з іноземними партнерами можуть затягнутися. Життя переходить у новий цикл, що може бути важким. Справи йдуть повільно, але в правильному напрямку. Стережіться проєктів, які обіцяють швидкий прибуток.

Попередня публікаціяЛітня Кава “Джміль”: Як приготувати
Наступна публікаціяЧи корисно спати без подушки: думка фахівців