Вінничан та гостей міста запрошують на безкоштовну екскурсію, що відбудеться в травні в рамках проєкту «Місто затишку та рівноваги». Під час заходу можна буде дізнатися про Вінницькі Мури та підземелля, а також помилуватися красою міських храмів.
Як повідомляється на сторінці Офісу туризму Вінниці, екскурсію проведе Анастасія Стовпець.
Під час пішохідної мандрівки можна буде дізнатися:
– чому Вінницю називають містом щасливих людей;
– чому місто визнають найкомфортнішим в Україні;
– як Місто ідей надихає.
Соціальний проєкт «Місто затишку та рівноваги» розпочато у співпраці Офісу туризму з вінницькими гідесами. Щомісяця проводяться безкоштовні екскурсії для вінничан та гостей міста.
Травнева екскурсія розпочнеться 30 травня о 14:00 на площі Тараса Шевченка. Реєстрація ТУТ. Пріоритет реєстрації надається вразливим категоріям населення.