Сьогодні, 20 травня, на Вінниччині застосовуватимуть графіки погодинних вимкнень електроенергії.
Тривалість знеструмлення споживачів може коливатись від 2 до 4 годин.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці АТ “Вінницяобленерго”.
Ліміти споживання вводять через недостатню кількість генеруючих потужностей в енергосистемі України, що виникла внаслідок пошкодження енергооб’єктів ворожими атаками.
Із графіком погодинних відключень можна ознайомитися за посиланням.
Графіки будуть застосовані з 19:00 до 24:00. Тривалість знеструмлення споживачів може варіюватися від 2 до 4 годин із подачею електроенергії на 4 або 2 години відповідно.
Дізнатися, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:
- зайшовши в особистий кабінет на сайті АТ Вінницяобленерго: https://vn.e-svitlo.com.ua/
- у розділі планові відключення на сайті АТ “Вінницяобленерго”, де потрібно лише ввести свою адресу та ознайомитися чи планується застосування по ній відключень: https://www.voe.com.ua/disconnection/planned
- у чатботі вайбер: http://vb.voe.com.ua