Двоє військовослужбовців із Вінниччини удостоєні високої честі стати лицарями ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручив ці почесні нагороди майору Євгену Смирнову та старшому лейтенанту Михайлу Веретинському.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня було присвоєно цим бойовим офіцерам за їхню особисту мужність, проявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане виконання військового обов’язку.

Крім того, головний сержант Вадим Маркович отримав нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест». Цю почесну відзнаку військовий здобув за виявлену мужність і успішне виконання бойових завдань.

«Понад 10 років щодня і щоночі, без свят і вихідних наші Захисники мужньо боронять державу від російських окупантів. Саме завдяки їх мужності та героїзму вдається дати відсіч ворогу. Честь для мене вручати Героям заслужені державні нагороди! Пишаємось кожним! Цінуємо ваш внесок в нашу спільну Перемогу!» – підкреслив очільник області Сергій Борзов.

Ці нагороди є свідченням великої пошани і вдячності за самовіддану службу та безмежну любов до України. Кожен із нагороджених військовослужбовців є прикладом героїзму та відданості своїй країні.

Попередня публікаціяПісочне печиво за рецептом Євгена Клопотенка
Наступна публікаціяСкільки коштує навчання у вінницьких вишах?