У Вінниці в суботу, 18 травня, в театрі імені Садовського о 18:00 відбудеться благодійний сольний концерт лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука. Кошти від продажу квитків будуть спрямовані на допомогу бригадам ЗСУ, НГУ та іншим представникам Сил Оборони України.

Як зазначено в анонсі концерту, під час благодійного вечора можна буде почути як пісні “Океану Ельзи”, так і сольні проєкти Святослава Вакарчука, а також народні композиції: “Така як ти”, “Саме та”, “Місто Марії”, “Місто весни”, “Еверест”, “На небі”, “Я їду додому”, “Оберіг”, “Без бою”, “Обійми” тощо.

– Ці благодійні сольні концерти в рамках туру Святослава Вакарчука Україною навесні 2024 року є унікальними завдяки програмі. Концерт складається з двох частин: у першій музикант виконує свої пісні на гітарі, як зазвичай робить це для наших захисників та захисниць на фронтах сходу та півдня країни. У другій половині він акомпанує собі на роялі, відтворюючи атмосферу написання пісень, тобто так, як вони з’являються – вдома, під рояль, – кажуть організатори концерту.

Вартість квитків варіюється від 750 до 3050 гривень. Придбати квитки можна за посиланням.

Попередня публікаціяЩе одного бійця з Вінниччини нагородили відзнакою «Хрест хоробрих»
Наступна публікаціяНа Вінниччині пошкодили енергетичний об’єкт уламки ворожого дрона