В ніч на 17 травня 2024 року уламки ворожого дрона, що впали на територію Вінницької області, пошкодили обладнання одного з енергетичних об’єктів. Про це повідомили в Міністерстві енергетики.
Внаслідок цього понад 23 тисячі абонентів у чотирьох населених пунктах залишилися без електропостачання. Станом на ранок більшість абонентів вже були заживлені.
Роботи з відновлення пошкодженого обладнання тривають. Енергетики закликають жителів області бути обережними та дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги.