Вінницький підрозділ БФ «Веста» працює у напрямку допомоги військовим, ветеранам членам їх родин. Проєкти організації націлені на юридичну та психологічну підтримку.
На сьогодні благодійний фонд взаємодіє з Міністерством в справах ветеранів, вони допомагають встановити якісні комунікації між військовими, ветеранами та міністерством, визначити їх потреби.
![Богдан Копчатов, ветеран, очільник вінницького осередку БФ «Веста»](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_2909-300x200.jpg)
«Основний напрямок діяльності — юридична психологічна підтримка військових ветеранів і їх родин. Також реалізовуються проєкти в групах підтримки сімей військовополонених, родин загиблих військових, дівчат та жінок які чекають коханих з війни», – розповідає Богдан Копчатов, ветеран, очільник вінницького осередку БФ «Веста».
Серед важливих проєктів, які реалізуються наразі пан Богдан визначає проєкт взаємодії з Управлінням Національної поліції України.
«Ми допомагаємо поліцейським налагодити комунікації з військовими і ветеранами. Аби уникнути конфліктів та непорозумінь, тому що, серед поліцейських теж є ветерани. Тому на мою думку це важливий проєкт», – каже Богдан Копчатов.
Проєктів підтримки буде більше і всі вони дуже необхідні, вважає Богдан Копчатов та запрошує військових, ветеранів та членів їх родин доєднуватись.
Отримати допомогу БФ «Веста» можна за номерами:
Юридична підтримка: + 38(068)924-32-34
Психологічна підтримка: +38(097)595-33-50
А також можна написати на ел-адресу: charity.vo.vesta@gmail.com