Вінницька авторка Галина Рибачук-Прач представила свою нову книгу для дітей під назвою «Таємниці старої черешні». Зустріч з письменницею для учнів третього класу Вінницького ліцею № 5 виявилася цікавою та незабутньою.

Дітям випала чудова можливість побачити Галину Рибачук-Прач особисто і поспілкуватися з нею. Авторка поділилася своїми враженнями від творчого процесу та розповіла, де черпає натхнення для своїх книг. Крім того, разом із малечею читала уривки із віршів, які написала раніше, та зачаровувала розповіддю про нову казку «Таємниці старої черешні».

Письменниця розповіла, що працювала над цією книгою протягом цілого року. Вона використала патріотичні цінності та любов до рідної землі як джерело натхнення.

«Сьогодні Збройні Сили України стоять на сторожі нашої держави і ми щодня дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість творити, працювати, навчати», – наголосила Галина Рибачук-Прач.

Класний керівник третього класу, Вікторія Лисюк, підкреслила, що такі зустрічі надихають дітей та допомагають їм розвивати творчі здібності.

Діти намалювали малюнки за мотивами пригодницьких оповідань Галини Рибачук-Прач та подарували їх авторці на знак вдячності та пам’яті про цю зустріч.

Попередня публікаціяТимошенко вимагає відставки Сольського та запровадження мораторію на продаж сільськогосподарських земель
Наступна публікаціяДжо Байден підписав законопроєкт про виділення 61 мільярда доларів Україні