У Верховній Раді України 23 квітня 2024 року була зареєстрована постанова про відставку Миколи Сольського з посади. Це стало наслідком корупційних схем уряду й недоліків у земельній реформі, наголошує Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко лідерка партії БАТЬКІВЩИНА
Юлія Тимошенко лідерка партії БАТЬКІВЩИНА

Згідно з висловленою критикою, земельна реформа, затверджена владою, була проведена не тільки таємно, але й порушувала закони. В рамках розгляду закону про розпродаж сільськогосподарської землі, правки від опозиції були «загублені», що спричинило обурення ініціаторів реформи.

Лідерка партії «Батьківщина» Тимошенко критикувала Миколу Сольського, керівника аграрного комітету, звинувачуючи його в лобіюванні власних корупційних інтересів. Національне антикорупційне бюро підтвердило ці звинувачення.

Партія “Батьківщина” вимагає негайного припинення розпродажу землі під час війни та запровадження мораторію на цю практику протягом п’яти років.

Нещодавно правоохоронці Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру Миколі Сольському у заволодінні державною землею на значну суму.

Важливо зазначити, що вже у 2019 році Юлія Тимошенко та депутати “Батьківщини” зверталися до НАБУ зі скаргами на корупцію в аграрному комітеті Верховної Ради, що стосувалася розгляду закону про розпродаж землі.

Попередня публікаціяУ Вінниці родинам загиблих бійців вручили державні нагороди
Наступна публікація«Таємниці старої черешні»: у Вінниці презентували книгу для дітей