Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель восьми захисників та захисниць з Вінниччини: Яремчука Олександра Миколайовича, Плаксюка Сергія Михайловича, Хейлика Миколи Петровича, Лідової Альони Василівни, Рябенка Ігоря Костянтиновича, Давискіба Андрія Леонідовича, Казька Андрія Васильовича та Рогачова Віктора Олеговича.

– На Донеччині 12 квітня отримав множинні вогнепальні поранення Яремчук Олександр Миколайович – уродженець Корделівки Калинівської громади. Його не стало 17 квітня у шпиталі в Дніпрі. Захиснику було 52 роки. Тривалий час працював слідчим у правоохоронних органах. Бувши важко пораненим, боєць виніс із бою свого пораненого товариша, якому Герой врятував життя. Прощання із загиблим відбулось вчора, 20 квітня.

– На Донеччині 12 квітня загинув вінничанин Плаксюк Сергій Михайлович. Захиснику було 55 років. Його професійний шлях визначили навички роботи із електрикою, які набув у юнацькі роки під час проходження строкової армійської служби. Тоді ж йому довелося рятувати людей із-під завалів в уражених землетрусом містах Вірменії. Прощання із загиблим відбулось 18 квітня.

– На Чернігівщині 15 квітня внаслідок отримання мінно-вибухової травми загинув Хейлик Микола Петрович – мешканець Гайсинської громади. Захиснику було 54 роки. Ще у 2014 році боєць брав участь у антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей. Був учасником бойових дій. У жовтні минулого року знову був мобілізований на військову службу у лави Збройних Сил України. Службу проходив на посаді головного сержанта, старшого стрільця-оператора.

– На Чернігівщині під час ворожого ракетного удару 17 квітня загинула Лідова Альона Василівна – мешканка села Теклівка Шаргородської громади. Старший лейтенант несла службу у Збройних Силах України на посаді заступника командира роти матеріального забезпечення з морально-психологічного забезпечення.

– На Донеччині 17 квітня загинув Рябенко Ігор Костянтинович – мешканець Томашпільської громади. Захиснику було 28 років. Він служив навідником штурмового відділення.

– У боях за Україну 17 квітня загинув Давискіб Андрій Леонідович – мешканець Сутисківської громади. Про дату і час зустрічі скорботного кортежу та поховання буде повідомлено додатково.

– У боях за Україну 17 квітня загинув Казько Андрій Васильович – мешканець с. Жадани Іллінецької громади.

– На Донеччині загинув Рогачов Віктор Олегович – уродженець міста Бахмут. З Бахмуту родина була змушена евакуюватися. З вересня 2022 року її новою домівкою стала Вінниця. Звідси чоловіка і призвали до війська. Захиснику було 32 роки. Прощання із загиблим відбулось сьогодні, 21 квітня.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Попередня публікаціяСмак дитинства: рисова каша на молоці
Наступна публікаціяРеабілітаційний центр «Genesis» працює для ветеранів у Вінниці