Про чергову допомогу нашим захисникам розповів народний депутат Микола Кучер, також він опублікував світлини з хлопцями.
«Донецький напрямок – одна з найгарячіших точок фронту, де захисники потребують постійної нашої підтримки.
Минулої суботи знову завезли військовим FPV-дрони, Mavic та, вже традиційно, гостинці з дому.
Ми свідомо не вказуємо яким підрозділам і скільки дронів та інших засобів передаємо, бо насправді важливо інше – щоб все, що ми доставляємо ефективно працювало на перемогу! І ми точно впевнені, що так і буде, бо наші захисники, наші герої, наші круті оператори дронів, щодня пекельно “мочать” ворогів», – йдеться в дописі Миколи Кучера.
Він зазначає, що гостинці з дому – те, що найбільше очікують військові. Дякує волонтерам Благодійного Фонду “КУМ” Оксані Червінко та Сергію Пилипчаку, які щоразу долучаються до виїздів та доставляють смачні гостинці воїнам. Як завжди участь у зборі прийняли мешканці Тростянця, Капустян, Буд, Басаличівки, Лукашівки та Ладижина, а саме – колективи міського ліцею №4 та ЗДО “Казка”.
«Хотіти перемоги замало, потрібно всім щоденно працювати для її досягнення!
Слава Україні!», – каже Микола Кучер.