У Вінниці 11 травня відбудеться «Пироговський пікнік». Цього року подія відбудеться в травні, а не в вересні, як зазвичай, і триватиме з 11:00 до 19:00 години.

Вхід на територію Національного музею-садиби Миколи Пирогова буде безкоштовним. Учасникам пропонуються багато цікавих презентацій, майстер-класів, зустрічей і активностей, розповідають на туристичній сторінці міста.

Цьогорічна тема «Пироговського пікніка» – реабілітація і відновлення через різні форми і практики. Відвідувачі матимуть можливість спілкуватися з фахівцями у галузях фізіотерапії, протезування, психологічної та фізичної реабілітації.

Директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, Олександр Вешелені, зауважив: «Цьогорічний пікнік має на меті привернути увагу до реабілітації військових у всіх її аспектах. Вінниця є одним з центрів діяльності різних центрів реабілітації, і наша мета – показати, яку підтримку може надати медицина та культура під час війни або після нещасних випадків».

Протягом дня на «Пироговському пікніку» будуть проводитися благодійні заходи, майстер-класи з домедичної допомоги, діятиме фудкорт, виставка про військово-польову хірургію, ігрова зона та інсталяція в яблуневому саду.

У програмі заходів:

  • кулінарні майстеркласи про відновлюючу їжу,
  • творчі майстерні,
  • арттерапія через абстрактний живопис
  • та ще кілька ексклюзивних подій, детальніше про які організатори повідомлять уже на початку травня на своїх сторінках.

Усі заходи будуть доступними для маломобільних людей. Для зручності відвідання музейної експозиції людьми з інвалідністю встановили підйомник.

Попередня публікаціяНавчання та робота: На Вінниччині служба зайнятості пропонує ВПО низку можливостей
Наступна публікаціяМетеозалежним вінничанам в неділю слід берегтись: Прогноз геомагнітної активності на вихідні