Сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) 10 квітня знищили артилерійський снаряд калібру 76 мм та мінометну міну калібру 82 мм, які належали періоду Другої світової війни.
Про це повідомило головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Вибухонебезпечні предмети були виявлені напередодні на території приватного домоволодіння в місті Козятин та за межами села Жорнище Іллінецької територіальної громади Вінницького району.
Рятувальники Вінниччини закликають бути надзвичайно обережними при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів. У разі такого виявлення негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.
Необхідно уникати будь-якого контакту зі знайденими предметами та не здійснювати на них будь-який вплив.