Вінницька область знову приєдналася до евакуації людей з інвалідністю та похилого віку, які потребують постійного догляду. Ці особи походять з регіонів України, де тривають активні бойові дії. Про це повідомляє Вінницька ОВА.
Зокрема, Департамент соціальної та молодіжної політики обласної влади організував перевезення 15 осіб із міста Дніпра до одного з комунальних закладів соціального захисту населення області.
Евакуація вдалася завдяки співпраці з Благодійним фондом “Схід – ООС”.