Для вінницької молоді оголосили стипендіальний конкурс

Отримання підтримки у професійному зростанні, придбання нового обладнання, інструментів, курсів чи матеріалів для розвитку й покращення професійних навичок – ось мета стипендіального конкурсу для молоді, оголошеного Фондом громади «Подільська громада» у Вінниці. Ця ініціатива призначена для підтримки молодих людей, що навчаються виробничим, прикладним чи ремісничим професіям. Загальний грошовий фонд стипендіального конкурсу складає 60 000 гривень, а максимальний розмір стипендії — до 10 000 гривень (без урахування податків). Дедлайн подачі заявок — 30 квітня.

Навчання молоді виробничим професіям та їхня підтримка є не лише актуальною, але й стратегічно важливою умовою, особливо в період воєнного конфлікту, коли стабільність економіки набуває критичного значення. Спеціалізації, такі як механіка, електрика, будівництво та інші виробничі галузі, є основою для забезпечення стійкості та продуктивності економіки країни. Саме тому Фонд громади «Подільська громада» вирішив провести стипендіальний конкурс для молоді.

«Пам’ятаєте проєкт “Працюємо далі”, коли Фонд надав підтримку для підприємців/иць, чий бізнес постраждав через ракетний удар по Вінниці у липні 2022 року? Тоді ми допомогли їм, а тепер вони сформували невеликий “банк” для підтримки молоді, яка бачить себе у власній справі. Долучилася до ініціативи і мережа делікатес-маркетів “Україночка”. Тож спільними зусиллями маємо можливість підтримати молодь у прагненні розвинути свої навички і, маємо надію, конкурс підсилить молодих людей на шляху до відкриття власної справи», – підкреслила голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Організатори наголошують, що консультації щодо заповнення аплікаційних форм та інших питань щодо конкурсу можна отримати до 25 квітня 2024 року за електронною адресою podolfond22@gmail.com або за номером телефону: 095-722-52-87.

Щоб взяти участь, необхідно сформувати та надіслати на адресу електронної пошти podolfond22@gmail.com наступний пакет документів:

1. Заповнену аплікаційну форму, яка доступна за посиланням.

2. Довідку з навчального закладу про те, що ви там навчаєтеся. Ви повинні вказати курс та фах.

3. Довідку про соціальний статус у разі наявності (внутрішньо переміщена особа, багатодітна чи малозабезпечена родина, дитина учасника АТО/ООС, військовослужбовець тощо).

4. Рекомендаційний лист від навчального закладу, де ви навчаєтеся, або інші листи від педагогів, керівників колективів тощо (наявність листа не є обов’язковою умовою).

Засідання конкурсної комісії та оголошення переможців відбудуться з 1 по 5 травня 2024 року.

Оцінювання заявок проводитиметься за критеріями: точність, зрозумілість та логічність описання мети заявки: (1–10 балів), реалістичність та відповідність мети заявки меті стипендіального конкурсу: (1–5 балів), реалістичність і деталізація бюджету заявки: (1–5 балів), обґрунтованість важливості професії для відновлення України: (1–10 балів), переконливість конкурсанта/ки в описі, чому саме він/вона має отримати стипендію: (1–5 балів), наявність рекомендацій: по 1 балу за кожну (але не більше 3 балів). Наявність довідки про соціальний стан родини: 3 бали.

Попередня публікаціяПонад сотня вінничан долучилися до весняної толоки
Наступна публікаціяПам’ятну дошку на честь загиблого Героя відкрили на Вінниччині