Тур гурту KOZAK SYSTEM військовими госпіталями отримав символічну назву – за мотивами однієї з нових пісень гурту «Люди-Титани». Він відбувається завдячуючи підтримці БФ “МХП-Громаді”.

Зустрічі, які відбуваються в межах туру, мають особливий формат: це – не класичні виступи чи концерти, а більше творчі зустрічі, де головними є діалог та зворотний зв’язок.

«Часто увага до тих, хто лікується в госпіталях, майже відсутня. Ще вчора їх шанували та дякували за захист, а сьогодні тут, у госпіталях, вони чомусь опинилися ніби на другому плані. Так з’явилася ідея відвідувати саме військові госпіталі та підтримувати наших захисників, які перебувають на лікуванні», — розповів Іван Леньо, соліст гурту Kozak System.

Реабілітація та лікування у медзакладах — складний етап для захисників. У госпіталях військові перебувають далеко від рідних, побратимів та бойових завдань, часто не відчуваючи потрібної моральної підтримки для відновлення.

Аби підтримати захисників у госпіталях, Благодійний фонд «МХП-Громаді» спільно з українським гуртом KOZAK SYSTEM взимку 2024-го реалізували тур військовими госпіталями «Люди-Титани». У межах туру музиканти за підтримки благодійників відвідали 5 військових госпіталів у Хмельницькому, Трускавці, Вінниці, Дніпрі та Черкасах.

«Цим туром ми демонструємо: ми цінуємо військових не лише на передовій, але також, коли вони особливо вразливі — під час реабілітації, лікування, адаптації до цивільного життя. Тому важливим завданням таких творчих зустрічей є те, що соліст говорить з аудиторією не тільки за допомогою музики. Такі зустрічі резонують: ми бачили як військові співають, читають вірші, а головне — вивільняють свої емоції», — каже Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді».

«Хлопцям та дівчатам, які повернулися, важко переживати позитивні емоції. Але не вони повинні шукати, як їм жити далі та адаптуватися до цивільної реальності. Навпаки, суспільство має зробити все, аби їхнє повернення було комфортним. Такі зустрічі допомагають в адаптації», — наголошує Ганна Зюзькова, психологиня з бойовим досвідом реабілітаційного відділення, учасниця бойових дій.

Перший тур військовими госпіталями отримав хвилю позитивних відгуків як серед самих військових, так і медичного персоналу, який теж потребує моральної підтримки. Тож презентація документального відео про тур стала анонсом наступних виїздів у госпіталі, які Благодійний фонд «МХП-Громаді» спільно з KOZAK SYSTEM запланували у Львові, Черкасах, Вінниці, Чернігові та Харкові.

Детально дивіться у відео:

Попередня публікаціяПротидія кіберзлочинності: перелік офіційних сторінок держорганів
Наступна публікаціяУ центрі Вінниці протягом двох днів вакцинуватимуть від дифтерії та правця