Оголошення про, те що в село Зяньківці запрошують на проживання родини з дітьми шкільного віку розмістили в групі Білий список Вінниці.
«До уваги родин ВПО та інших родин, в яких є дітки-школярі.
Якщо ви разом з дітками опинилися в скрутному становищі і вам негайно необхідне житло, то ми дуже чекаємо вас.
Гарантовано забезпечимо житлом в тихому, мальовничому, спокійному селі на березі Південного Бугу на Вінниччині», – йдеться в повідомленні.
За описом, в селі для дітей є гімназія. Крім цього працюють ФАП, клуб, бібліотека, старостат, пункт Укрпошти, базар. Є інтернет, церква.
На території села розташовані контора і тракторний стан (з численною сучасною технікою) потужного сільськогосподарського підприємства. Працевлаштування тут гарантоване. Є можливість працевлаштування і в сусідніх селах (можливе підвезення).
Лагідна природа, літня і зимова риболовля на Ладижинському водосховищі, грибний ліс поруч, свіже повітря і яскраве сонце наповнять ваше життя лише позитивними емоціями.
В школі і в селі проходить цікаве і насичене життя: свята, ярмарки, концерти, змагання та інше.
«Тут вас оточать чуйні і доброзичливі люди. Головна умова: наявність діток ШКІЛЬНОГО віку – і ми готові радо зустріти вас!», – йдеться в повідомленні.
Звертатись за адресою:
Зяньковецька гімназія
с. Зяньківці
Тульчинський р-н
Вінницька обл.
Тел. 096-683-46-28 Ольга Миколаївна
Журналісти Vinnytsia Press Point перевірили оголошення. Зателефонувавши за вказаним номером дізнались, що в селі раніше вже прийняли чотири родини переселенців з Херсону. І цього року в одній з родин вже народилась дитинка.
А за оголошенням відгукнулись в перший же день ще дві родини. Одна з родин ВПО з Каховського району, їх село наразі в окупації, в родині п’ятеро дітей. Друга родина з Козятинського району, в родині шестеро дітей.
Ініціаторами запрошення в село родин з дітьми став колектив місцевої школи. За словами пані Ольги разом приводять до ладу хати для родин, білять фарбують та домовляються з господарями про викуп чи оренду. Поблизу села є два агропідприємства де можна працевлаштуватись дорослим.
В селі радо очікують нові родини та готові допомагати усім колективом.