6-7 квітня у Вінниці відкриється перша книгарня Vivat. Це простір у самому серці міста – на вулиці Архітектора Артинова, 4. У новій книгарні міститься понад 11 тис. книжок не лише від видавництва «Vivat», а від 140 провідних видавництв України. Мережа книгарень Vivat, що уже представлена у Харкові, Києві, Львові та Івано-Франківську, розширюється – тепер наша книгарня є й у Вінниці.

«У книгарнях Vivat ми допомагаємо людям знайти книгу, яка відповідає їхнім смакам та потребам – чи то для розваги, чи для користі. Нам дуже важливо ділитися нашою любов’ю до читання. Тому ми створюємо не просто місця для купівлі книг, а справжні культурні майданчики.

Я впевнена, що у нашій новій книгарні кожен знайде те, що йому до душі. Тому щиро запрошую вінничан та гостей міста відвідувати події у новому просторі Vivat на вулиці Архітектора Артинова, 4», – поділилась генеральна директорка видавництва  Юлія Орлова.

  7 квітня на відвідувачів книгарні чекатиме спеціальна програма, яка розпочнеться о 13:00.

13:00Щоб не плакать я сміявся: про гумор в літературі

Чи існує гумор в літературі? В яких творах його можна знайти? А також чому українською не існує жодної книжки про гумор?

Досліджувати терени літературного гумору будуть стендапер Василь Байдак та літературознавець Ростислав Семків.

16:00Я тебе..війна: презентація книжки та теплі розмови про любов

Як змінилося кохання під час війни? На це запитання шукають відповіді авторки соціального проєкту «Я тебе…війна». І знаходять!  У реальних історіях абсолютно різних людей, частина яких увійшла до однойменної книжки.

Учасники: Христина Біляковська та Вікторія Середа (авторки проєкту, комунікаційниці), Анастасія Бунич (керівниця філії Veteran Hub у Вінниці), Анна «Тіффані» (героїня книги), Анна Квінна (героїня книги, волонтерка).

Модераторка: Анна Мишко (менеджерка з партнерств проєкту “Я тебе..війна”)

18:00Класика без табу!

Тож класика. Чому нас так пре те, що було сто і більше років тому?  У Франка було понад сотня псевдо. Чому? “Тричі являлася мені любов”. То чи точно лише тричі? Чи є ще щось, чого ми не знаємо?

Про це і багато іншого поговорять книжкова блогерка Алла Комарова разом з укладачем «Маніпулянтки» та франкознавцем Богданом Тихолозом.

 

Попередня публікаціяСьогодні у Вінниці розпочне роботу виставка «Янголи спорту»
Наступна публікаціяВінниччина у лідерах Всеукраїнської шкільної лігі “Пліч-о-пліч”