Вінницький міський палац дітей та юнацтва запрошує взяти участь у відкритому фестивалі робототехніки «VinnytsiaRoboCamp – 2024».

Проведення фестивалю Vinnytsia RoboCamp покликане сприяти розвитку та реалізації творчих задумів обдарованих школярів, впровадженню STEM-технологій викладання та основ робототехніки в закладах освіти, професійній орієнтації молоді щодо вибору професії, пов’язаної із інженерією та програмуванням.

Програма Фестивалю включає:

  • Змагання у молодшій віковій категорії (використання наборів Lego WeDo 2, Spike Essential);
  • Змагання у старшій віковій категорії (використання Lego Mindstorms NXT, EV3);
  • Виставка-конкурс проєктів на вільну тему, які представляють моделі будівель, пристроїв та механізмів, елементів розумного будинку, промислової автоматики тощо, призначених для розв’язку важливих соціальних, екологічних, технічних чи архітектурних проблем.

Моделі для виставки проєктів розробляються учнями з використанням деталей Lego або інших наборів та контролерів, що використовуються у навчальному процесі.

Змагання проводяться згідно з правилами змагань у відповідних номінаціях.

Форма реєстрації учасників змагань

Форма реєстрації учасників виставки

Де: в Палаці дітей та юнацтва, за адресою: м. Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 22.

Коли: 20-21 квітня 2024 року

Початок реєстрації у холі Палацу о 8.30

Відкриття: о 9.30

Початок змагань та виставки: о 10.00

У разі, якщо 20 – 21 квітня 2024 року у Вінниці виникнуть форс-мажорні обставини, пов’язані з воєнним станом чи епідеміологічною ситуацією – фестиваль буде перенесений. Про це буде додатково повідомлено учасникам.

Попередня публікаціяОголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції у Вінницькій області
Наступна публікаціяПро ситуацію в Яришівському психоневрологічному будинку-інтернаті, розповіла заступник начальника ОВА Наталія Заболотна