Вінницькі пауерліфтери тріумфують на чемпіонаті України з жиму лежачи

Події відбулися на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, де пауерліфтери з Вінниці вразливо вибороли першість. За титул чемпіонів спортсмени змагались 26 лютого в місті Коломия Івано-Франківської області. Іван Чупринко, учасник та тренер, поділився з Суспільним результатами змагань, підкреслюючи свої два рекорди у категорії до 83 кг.

“У мене вийшло підняти штангу вагою 216,6 кг, а в другій спробі – 225,5 кг. Це дозволило мені вибороти перемогу та здобути чемпіонський титул у своїй ваговій категорії. Моїм тренером був Вадим Мохник”, — розповів Іван Чупринко.

Він також тренував двох інших переможців — Олега Чеботаєва, переселенця з Харківської області, який представляв Вінницю, і Богдана Басіка. Обидва вони виступали в категорії 74 кг, з Чеботаєвим, який став чемпіоном, та Басіком, що посів друге місце.

Попередня публікаціяПрезидент відзначив сертифікатами на житло Героїв з Вінниччини