Вже цієї неділі, 25 лютого, вінничан запрошують відвідати екскурсію «Оводов&Артинов:тандем Прекрасної епохи» від гідеси Людмили Очеретної.
Ви дізнаєтеся, як 100 років тому Вінниця, повітове містечко на Поділлі, перетворилась на сучасне місто з розвинутою інфраструктурою та новими архітектурними будівлями.
Працюючи в тісному творчому і діловому тандемі, Оводов & Артинов визначили розвиток Вінниці як європейського міста ще на початку XX століття. Відчуйте дух Прекрасної Епохи, поринувши в атмосферу «Belle Epoqua»!
Місце початку екскурсії — Європейська площа (під Вежею Артинова).
Вартість: 200 грн
Час: 12:00.
Реєстрація: ТУТ