Нещодавно вихованці Спортивної школи № 5 здобули перемоги на міжнародному турнірі з сумо “WEST-VIRU OPEN”, який відбувся у Вінні, Естонія. Про це повідомляє міська рада.
Змагання зібрали понад 100 учасників із 10 країн, і троє представників Вінниці, які входили до складу української делегації, відзначилися гідною представницькою грою.
Важа Даіаурі (молодший) став чемпіоном змагань у ваговій категорії 115 кг і виборов срібну нагороду в абсолютній категорії.
Андрій Поліш отримав бронзову медаль у ваговій категорії 115 кг в особистому заліку.
Дмитро Зілецький посів п’яте місце у ваговій категорії 100 кг.
Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, підкреслив важливість виступів на міжнародному рівні.
«Ми пишаємось нашими тренерами і спортсменами, які роблять усе, аби звучав гімн України та підіймався наш прапор на світових п’єдесталах найвищого рангу. Бажаю успіхів, натхнення і подальших перемог. Все буде Україна!» – каже Сергій Краєвський.