Військослужбовця Андрія Щура з Вінниччини нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ “Золотий хрест”, повідомив голова ОВА Вінниччини Сергій Борзов.
Захисник родом з міста Тульчина. До повномасштабного вторгнення працював у КП «Тульчинводоканал».
«Золотий хрест» отримав за проявлену особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі.
«Вітаю із заслуженою нагородою! Пишаюсь нашими земляками! Слава Україні!», – каже Сергій Борзов.