Наші ветерани спорту продовжують демонструвати виняткові досягнення! У фінському місті Вуокатті відбувся Чемпіонат світу з лижних перегонів серед спортсменів середнього та старшого віку.
Про це повідомив очільник ОВА Вінниччини Сергій Борзов.
Збірна команда України, у складі якої були двоє вінничан, вразила третім місцем в естафеті на 4 по 5 км.
Вітаємо з відмінним результатом наших ветеранів спорту – Заслуженого тренера України з біатлону, Майстра спорту України з лижних перегонів Юрія Йолтуховського та директора Вінницького медичного коледжу Івана Андрієвського.
«Дякую, що прославляєте Україну на міжнародній арені! Нових перемог!», – йдеться в повідомленні.